O nás

NÁVRAT KE KOŘENŮM

V dnešní uspěchané době plné stresu není nad to občas vypnout a zavzpomínat na staré zlaté časy. A právě útěk do historie automobilů přináší ten nezaměnitelný pocit, který stojí za to si užít. Pohodlné sedačky a zvuk podrážděného bublání šestiválce či štěkání osmiválcového motoru je zkrátka k nezaplacení. Vydejte se na nostalgickou cestu spolu s námi a splňte si tak svůj sen.

Klasické vozy stále více nabývají na své hodnotě. Pro všechny nadšence a sběratele je tak jeho vlastnictví také perspektivní investiční příležitostí.

KDO JSME A CO DĚLÁME

REVICARS je firma, která se specializuje na renovaci a restaurování historických sportovních vozů, zejména značky Porsche. Naší srdeční záležitostí jsou ikonické řady 356 a 911, ale nevyhýbáme se žádnému typu a modelu. Zúročujeme pracovní zkušenosti a know-how vedoucího mechanika Tomáše Řehoře, který je získal v několika německých firmách při renovacích vozů věhlasné Stuttgartské značky.

Dodržujeme původní technologické postupy v kombinaci s moderními technologiemi. Naším cílem je udržení autentičnosti a nenarušení celkového vzhledu propracovaného do nejmenšího detailu. Zákazník má možnost sledovat online celý proces proměny a aktuální stav zakázky.

KOLIK TO BUDE STÁT

Celková cena renovace ja závislá na mnoha faktorech, přičemž časová náročnost kompletní renovace závisí především na technickém stavu výchozího vozidla před započetím renovace. Každý projekt vyžaduje individuální a zodpovědný přístup, transparentní kalkulaci nákladů na renovaci, termínový plán, a osobní přístup, aby měl zákazník dokonalý přehled o probíhající renovaci. I přesto je nutné počítat i s neočekávanými skutečnostmi, které mohou během prací nastat.

náš revicars Team

OTAKAR VLAČIHA
TOMÁŠ ŘEHOŘ
Jan Plomer